İndirim: Outlet Ürünler 35 ₺ + KDV

Hakkımızda

www.kapigiydirme.com.tr e-ticaret sitesi işletmesi, günlük yaşam alanlarında kullandığımız asansör kapıları, ofis kapıları, salon kapıları, mutfak kapıları, çalışma odası kapıları, çocuk odası kapıları, mutfak kapıları, tuvalet kapıları, cafe kapıları gibi sürekli kullanılmasından dolayı yıpranan ya da modeli eskimiş kapıların üzerine, iç mekân baskı kalitesindeki görsellerin, kendinden yapışkanlı folyoya basılarak yapıştırılıp, yenilenmesini sağlayabileceğiniz en doğru adrestir.

Kapı giydirme folyolarını uygulamak oldukça basit olup, en fazla 10 dakika içinde kapılarınızın rengini ve uyguladığınız mekânların görüntüsü ve havası bir anda değiştirebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ürünler size ulaştıktan sonra, nasıl uygulanacağı konusunda bizleri arayıp destek alabileceğiniz gibi, sitemizde bulunan uygulama esnasında hazırlamış olduğumuz videomuzu izleyebilirsiniz.

Kapı giydirme folyolarımızı UNİFOL markası kullanarak üretiyoruz. Baskı kalitesi olarak ise, en üst seviye renk canlılığı ve net görseller üretmek için, dünyaca ünlü EPSON DX5 marka baskı makineleri kullanıyoruz.

Kapı giydirmeler için UNİFOL marka folyolara, EPSON DX5 marka baskı makineleri ile yapılan baskılarımız 5 yıl garantilidir.

Ürünlerimizi asansör kapı giydirme, ofis kapı giydirme, salon kapı giydirme, mutfak kapı giydirme, çalışma odası kapı giydirme, cafe kapı giydirme, tuvalet kapı giydirme, çocuk odası kapı giydirme, olarak kullanabilirsiniz.


Her mekan ve her bakış açısı için, 

dekoratif kapı giydirme görselleri
www.kapigiydirme.com.tr
0216 577 00 77
0533 383 13 83